Instruktorki

Nasze instruktorki

Weronika Kozanecka

Pełna entuzjazmu, kwalifikowana instruktor fitness, pole dance i stretchingu. Z pole dance ma styczność od 2014 roku i od tamtego czasu została całkowicie pochłonięta przez taniec. Już na początku 2016 roku została finalistką II Zagłębiowskich Mistrzostw Pole Dance. Kilka miesięcy później zajęła II miejsce na Verticalfit Championship 2016 w kategorii amatorki. W 2017 roku zdobyła tytuł mistrzyni Wielkopolski oraz I miejsce na Mistrzostwach Pole Dance w Grudziądzu, natomiast w 2018  trzecie miejsce na Verticalfit Championship w kategorii Semi-Pro I. Cytując słowa Sonii Kajdanowskiej – „Jej występy się zapamiętuje!”. Jest kreatywna i pracowita. Oprócz profesjonalnych kursów i szkoleń, regularnie doskonali się na wielu warsztatach, dzięki czemu Kursanci mają gwarancję, że treningi są prowadzone w bezpieczny sposób.

Ma za sobą szkolenia z pole dancerkami światowej sławy, m.in Anastasia Skukhtorova, Tatyane Gordiyenko, Vane Lunatica, Galina Musina, Olena Minina, oraz z wieloma polskimi gwiazdami, tj. Berenika Nienadowska, Klaudia Nowak, Iwona Drzymała,  Katarzyna Kwaśniewicz, Martyna Dominikowska, Kasia Bigos, Malwina Ginter, Jakub Kolasa i wielu innych. Jej priorytetem są postępy kursantów i indywidualne podejście do każdego   z osobna. Na sali potrafi przesiadywać godzinami. A i tak najpiękniejsze rzeczy powstają, gdy improwizuje. Każdy występ jest pełen emocji, wdzięku i gracji. Nie potrafi usiedzieć na miejscu. Wolny czas spędza na zajęciach tańca towarzyskiego – salsa, kizomba i bachata nie są jej obce.

Klaudia Jakimiec

Miłośniczka tańca i wulkan pozytywnej energii. Swoją przygodę z tańcem zaczęła w wieku 7 lat, początkowo z tańcem towarzyskim. Z biegiem lat partnera tanecznego zamieniła na rurkę i czuje się  z tym wspaniale. Pierwsze spotkanie z rurką odbyła 4 lata temu, była to miłość od pierwszego wejrzenia! Klaudia swoje umiejętności nabyła podczas intensywnych treningów pole dance,  exotic, oraz niezliczonej ilości tanecznych obozów sportowych i kursów. Swoje doświadczenie popiera certyfikatami ukończenia licznych warsztatów prowadzonych przez mistrzów pole dance  tj. Malwina Ginter-Stenka, Berenika Nienadowska, Magdalena Beng, Katarzyna Bigos i wielu innych. W roli instruktora wystąpiła także w jednym z odcinków znanego reality show. Klaudia nie tylko z chęcią podzieli się z Wami swoimi umiejętnościami, ale również pozytywną energią i uśmiechem !