Pole Dance

Zajęcia na trzech poziomach zaawansowania – od stopnia basic, intermediate oraz advance. Rozpoczynając swoją przygodę z pole dance zaczynamy od zajęć na najniższym poziomie zaawansowania, dzięki temu pod okiem instruktora przygotowujemy nasze ciało do trudniejszych elementów, jakie czekają na nas w kolejnych etapach zaawansowania.

Dzięki pole dance wzmocnisz całe ciało, wymodelujesz sylwetkę, poprawisz koordynację, gibkość, ujędrnisz ciało. W przeciwieństwie do innych ćwiczeń pole dance nie koncentruje się na wybranej grupie mięśni. Zajęcia stworzone są dla osób, którym znudziła się monotonna siłownia czy zwykły fitness. Są to fantastyczne ćwiczenia dla każdego, niezależnie od wagi ciała czy wieku.

Jeżeli trenujesz już pole dance, ale chcesz zapisać się na zajęcia, nie masz pewności, na jakim etapie powinnaś się znaleźć – napisz, zadzwoń – wybierzemy wtedy dogodny termin, aby móc sprawdzić Twoje umiejętności oraz jak najlepiej dopasować Cię do konkretnych zajęć.

Zajęcia są prowadzone w kameralnych grupach, max 8 osobowych co pozwala na indywidualne podejście instruktora. To Ty decydujesz ile razy w tygodniu chcesz uczestniczyć  w zajęciach. Każde zajęcia zaczynamy od rozgrzewki tak by dobrze rozgrzać ciało i przygotować je do ćwiczeń następnie robimy obroty oraz figury na rurze, każde zajęcia kończymy rozciąganiem.

Co należy ze sobą zabrać:

Krótkie spodenki typu szorty, bluzkę z krótkim rękawkiem lub top. Na zajęciach ćwiczymy w skarpetkach lub na boso. Nie należy się smarować balsamami oraz kremami w dniu zajęć !